535
733791

ÖRHÄNGEN, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
ÖRHÄNGEN, 1800-tal.

Längd 45 mm. 18K guld. Vikt 5.3 g.

Delar saknas av dekor, lagningar, bucklor.