535
733791

ÖRHÄNGEN, 1800-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
ÖRHÄNGEN, 1800-tal.

Längd 45 mm. 18K guld. Vikt 5.3 g.

Delar saknas av dekor, lagningar, bucklor.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

62. Omega, Speedmaster, Moonwatch, Professional, "Apollo 11 40th Anniversary", "Limited Edition", kronograf, ca 2010.
Utropspris
55 000 - 65 000 SEK
Budhistorik
70 000

ditt bud
5 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
48 000

ditt bud
Aktuellt bud:
70 000 SEK