681A
660902

HÄNGE med smaragd ca 10 ct, och diamanter ca 2 ct.

Utropspris
50 000 - 55 000 SEK
4 780 - 5 250 EUR
5 420 - 5 970 USD
Klubbat pris

Smaragd 17x13 mm. Längd på hänge 40 mm. 18K guld. Totalvikt ca 12 g. Etui medföljer.

Bruksslitage, mindre repor.