707
718476

ARMBAND med briljantslipade diamanter otalt ca 2.00 ct. Kvalitet ca F-G/VS-SI.

Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
1 760 - 2 640 EUR
1 870 - 2 800 USD
Klubbat pris

Franska stämplar. Justerbar längd. 18K vitguld.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

103. Birger Kaipiainen, fat, keramik, Arabia, Finland 1930-tal, enligt uppgift unikt.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK