749
703257

ARMRING i form av en orm. Smaragd samt rosenslipade diamanter på huvudet.

Utropspris
20 000 - 22 000 SEK
1 760 - 1 930 EUR
1 870 - 2 050 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Justerbar storlek ca Ø 4 cm. Vikt ca 36.7 gr. 18K guld.

Nagg på diamanter.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

341. Hans J. Wegner, fåtölj, modell "512", Johannes Hansen, Köpenhamn 1950/60-tal.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Aktuellt bud:
34 000 SEK