770
726131

MANSCHETTKNAPPAR med pärlemor och diamanter.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
383 - 575 EUR
433 - 650 USD
Klubbat pris

Diamanter, totalt ca 0,06 ct. Stämplad '*&H', 18K guld. Längd ca 2 cm. Totalvikt ca 6 g. Etui medföljer.

Bruksslitage, mindre repor.