994A
735605

Erik Henningsen

(Danmark, 1855-1930)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
17 700 - 22 100 EUR
18 400 - 23 000 USD
Klubbat pris
200 000 SEK
Erik Henningsen
(Danmark, 1855-1930)

"Dansbanan"

Signerad E Henningsen och daterad 1891. Duk 96,5 x 137 cm.