10
730174
Sven Jonson
(1902-1981)

SVEN JONSON, gouache på papper. Signerad S. Jonson och daterad -30.

Komposition med vas i fönster. 16,5 x 8 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 162 - 2 703 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Galerie Moderne, Stockholm.