766786

183. VÁCLAV SPALA, Blomsterstilleben.

Signerad V Spála och daterad -28. Duk 89 x 66 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK/32 432 - 43 243 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
611 586 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)8 32 64 33
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund