183
766786

Václav Spala

(Tjeckien, 1885-1946)
Utropspris
300 000 - 400 000 SEK
26 600 - 35 500 EUR
27 800 - 37 000 USD
Klubbat pris
480 000 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71
Václav Spala
(Tjeckien, 1885-1946)

Blomsterstilleben

Signerad V Spála och daterad -28. Duk 89 x 66 cm.