Färglitografi, 1976, signerad med blyerts och numrerad 77/100, tryckt av La Polígrafa, S.A., Barcelona, utgiven av Galerie Börjeson, Malmö. 75,5 x 56 cm (Arches).
Mourlot 1094.
×
Logga in
Kunde inte logga in