Madeleine Pyk – en samling F769
222
762145

Joan Miró, efter

(Spanien, 1893-1983)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Joan Miró, efter
(Spanien, 1893-1983)

"Une Femme"

Färglitografi, 1958, signerad med blyerts och numrerad 72/300, efter Joan Miró, utgiven av Maeght, Paris med deras blindstämpel. 46 x 37,5 cm, bladstorlek 64,8 x 47,6 cm (Arches)

Maeght 1712.