97
773422
Torsten Renqvist
(1924-2007)

Noshörning

Signerad TR och daterad -79. Numrerad 6/20. Terrakotta. Längd 32 cm.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

649 - 865 EUR

Klubbat pris:
10 000 SEK