392
782236

OKÄND FORMGIVARE, spegel, 1950-60-tal.

Okänd formgivare, spegel, 1950-60-tal.

Mässing, rund med kedja och krok. Diameter 42,5 cm.

Slitage.

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

653 - 871 EUR

Klubbat pris:
22 000 SEK
Tilläggslista

Kedjan senare, the chain later.

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77