530
736535

Berit Koenig

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
Berit Koenig

EN GALLERIMATTA, "Viggen", rölakan, 259 x 123,5 cm, signerad SH BK

(Svensk Hemslöjd, Berit Koenig), Sverige omkring 1950.

Något slitage och smutsig, fläckar. Skadade kortsidor.