Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
RENÉ BURRI, fotografi signerat René Burri även signerad och daterad 1997 a tergo.
"Buenos Aires, Argentine 1960". Gelatinsilverfotografi, bildyta 18,5 x 27,5 cm. Bladstorlek 30,2 x 24 cm. Stämpel från Magnum Photos a tergo "Tirage autorisé à la vente." m.m.
Ett (1) obetydligt mjukt hanteringsveck i den nedre marginalen.
Inga övriga anmärkningar.
Magnum Photos.