1026
788063

BROSCH med mikromosaik i form av skalbagge, Frankrike, sent 1800-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
7 500 SEK

Längd ca 25 mm. 9K guld.

Slitage.