1029
732852

ÖRHÄNGEN med gammalslipade diamanter.

Utropspris
26 000 - 30 000 SEK
2 470 - 2 850 EUR
2 820 - 3 260 USD
Klubbat pris

Diamanter, totalt ca 4 ct, kvalitet H-I/I. Höjd ca 2,7 cm. 14K guld, ej stämplad. Plupparna i 18K guld. Totalvikt ca 6,4 g.

Omarbetade, tennlödningar, nagg.