Arne Jones E1299
1065
770134

RING, Van Cleef & Arpels, med briljantslipade diamanter totalt ca 0.96 ct, smaragder samt snidad korall.

Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 740 - 5 690 EUR
5 430 - 6 520 USD
Klubbat pris
60 000 SEK

Graverad "V.C.A 750 © 69" serienummer 120812. Franska stämplar. Storlek 14.5/46. 18K guld.

Nagg på korall, en diamant och en smaragd. Slitage.

Tilläggslista