1070
797433

ÖRHÄNGEN samt BROSCH med rubiner samt turkoser. Ca 1940-tal. Broschen signerad Cartier.

Utropspris
22 000 - 24 000 SEK
1 920 - 2 090 EUR
2 010 - 2 190 USD
Klubbat pris

Brosch med serienummer 10308. Längd brosch 40 mm. Höjd på örhängen 22 mm. 14K guld.