1070
797433

ÖRHÄNGEN samt BROSCH med rubiner samt turkoser. Ca 1940-tal. Broschen signerad Cartier.

Utropspris
22 000 - 24 000 SEK
2 110 - 2 300 EUR
2 380 - 2 600 USD
Klubbat pris

Brosch med serienummer 10308. Längd brosch 40 mm. Höjd på örhängen 22 mm. 14K guld.