1073
770126

RING med cabochonslipad turkos.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris

18K guld med italienska kontrollstämplar. Storlek 17.25/54. Totalvikt ca 15 g.

Små repor på sten. Repor på skena. Turkos möjligen behandlad.