1079
766156

RING med cabochonslipad ametist, ca 25.00ct.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris

Stockholm 1977. Storlek 17/53. 18K guld. Totalvikten 26 g.

Bruksslitage, mindre repor.