1104
765983

ARMRING samt RING med emalj, briljantslipade diamanter samt smaragder.

Utropspris
34 000 - 38 000 SEK
2 960 - 3 310 EUR
3 100 - 3 470 USD
Klubbat pris

Armring stämplad Gregory. Armring invändig omkrets 55 mm. Ring storlek 15.50/48. 18K guld.

Skador på emalj.