1109
773073

HÄNGE med cabochonslipade smaragder samt åttkantsslipade diamanter totalt ca 1.00ct.

Utropspris
16 000 - 18 000 SEK
1 520 - 1 710 EUR
1 740 - 1 950 USD
Klubbat pris

Höjd ca 65 mm. 18K guld. Totalvikten ca 18 g.

Bruksslitage, mindre repor. Smaragderna med några inneslutningar som når ytan.