1142
777128

RING, helallians, med briljantslipade naturligt rosa (fancy pink) samt färglösa diamanter totalt ca 1.58ct.

Utropspris
26 000 - 30 000 SEK
2 270 - 2 620 EUR
2 370 - 2 740 USD
Klubbat pris

Färglösa diamanter totalt ca 0.83ct. (12 x 0.07ct) Kvalitet ca E/IF-VVS, samt naturligt rosa (fancy pink) diamanter totalt ca 0.75ct. Kvalitet ca fancy-fancy light pink/VS-SI. Tillverkad av Herlins Guldsmide, Stockholm 2009. Inskription. Platina 950. Totalvikt ca 5 g.

Bruksslitage, mindre repor.