1207
767690

BROSCH med fasettslipade safirer samt briljantslipade diamanter.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
875 - 1 310 EUR
922 - 1 380 USD
Klubbat pris

Diamanter, totalt ca 1,30 ct. Tillverkad av Tebon, Nyköping, 1998, 18K guld och vitguld. Längd ca 4,5 cm. Totalvikt ca 10,7 g.

Bruksslitage, mindre repor.