Madeleine Pyk – en samling F769
1269
764650

RING med akvamarin ca 36.00 ct, rubiner och diamanter.

Utropspris
32 000 - 36 000 SEK
3 040 - 3 420 EUR
3 470 - 3 910 USD
Klubbat pris

Diamanter, totalt ca 0,06 ct. Storlek 19/60. 14K roséguld. Totalvikt ca 18,7 g.

Bruksslitage, mindre repor.