1278
770124

RING med trappslipad turmalin, ametist, citrin samt trapetsslipade diamanter.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Diamanter, totalt ca 0,24 ct. 18K guld, ej stämplad. Storlek 17/53. Totalvikt ca 4,4 g.

Bruksslitage, mindre repor.