146
792396

MÅLNING, av Gu Daming (1960-), signerad, berg och flodlandskap (shan shui).

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 110 - 3 550 EUR
3 240 - 3 700 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Tusch och färg på papper. Kalligrafi och tre röda sigill. 69 x 47 cm

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Fotografica, Norrköping, "Gu Daming i Sverige", 2011.