16
788716

BODHISATTVA, trä. Troligen Mingdynastin (1368-1644).

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Sitttande i meditativ ställning. Höjd 62 cm.

Omfattnade skador, lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

89. Mats Theselius, fåtölj, ”The Ritz”, ed. 3/90, Källemo, Värnamo efter 1994.
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
30 000 SEK