39
790537

PENSELBAD, bergkristall. Kina, 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Skuren dekor i form av blad och frukter. Längd 8,5 cm.

Liten lagning, naturliga inneslutningar.