409
778653

DESSERTTALLRIKAR, 8 stycken, porslin, "Flora Danica", Royal Copenhagen

Utropspris
16 000 - 18 000 SEK
1 520 - 1 710 EUR
1 740 - 1 950 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekor efter planschverk över den danska floran. Genombruten förgylld kant. Modellnummer 3554. Diameter 23 cm.

Smärre slitage.