414
754759

TALLRIKAR, sex stycken, porslin. "Fauna Danica", Kunglig Dansk, 1900-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor av olika fiskar. Märkta med modellnummer 3549. Diameter 25,5 cm.