49
799422

SNUSFLASKA, agat. Kina, tidigt 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor i relief av fågel bland växter och linghzhisvamp. Höjd 6,8 cm.

Proveniens

From the Collection of Per Törnqvist, Palm Desert, Los Angeles. Director at SAS.