490
783112

BYRÅ. Sengustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 910 - 3 880 EUR
3 330 - 4 440 USD
Klubbat pris
36 000 SEK

Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Skiva av grå kalksten. Tre lådor. Längd 92, bredd 53, höjd 84,5 cm.

Sidor med torksprickor.