536
773689

KARMSTOLAR, fyra stycken, Gustavianska stockholmsarbeten, 1700-talets slut.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Klubbat pris
34 000 SEK

Vitmålade och bronserade. Genombruten rygg med kopplat spjälknippe. Lös stoppad sits.

Ställvis lagningar och en sarg med spricka.