54
794124

SIGILL, sten. Kina, 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02
SIGILL, sten. Kina, 1900-tal.

Skuren i form av en karp sittandes överst på sigillet samt med kalligrafi. Höjd 6 cm.

Proveniens

From the Toftager Collection, Oslo.