593
762037

LJUSSTAKAR, ett par, Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
20 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Skaft i form av hermer med kvinnohuvuden. Höjd 28 cm.