596
769653

LJUSSTAKAR, ett par, Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Fasetterat skaft. Rund fot med bladornering. Height 25 cm.

Ställvis sliten förgyllning.