608
769659

LAMPFOT. Frankrike, 1800-talets första hälft. Empire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
8 000 SEK

Förgylld och patinerad brons, samt lackerad plåt. Höjd 54 cm.