614
790551

SOLUR OCH KOMPASS, Signerad Langlois A Paris 1700-talets första del. Senbarock.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Silver. Graverad med latituder för 24 städer. Oktogonal. Signerad "Langlois A Paris". 6,5 x 5,8 cm.