703
759270

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 690 - 7 590 EUR
6 520 - 8 690 USD
Klubbat pris
48 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Väderkvarn vid havet, motiv från Öland

Signerad P. Ekström och daterad 1902. Duk 73,5 x 123 cm.