713
742564

Julia Beck

(Sverige, 1853-1935)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Julia Beck
(Sverige, 1853-1935)

Vinterträd med småfåglar

Signerad Julia Beck. Pannå 36 x 26 cm.

Införselmoms

Proveniens

Författaren Peter Egge (1869-1959) därefter arv inom familj