722A
769167

Anna Munthe-Norstedt

(Sverige, 1854-1936)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Anna Munthe-Norstedt
(Sverige, 1854-1936)

Blomsterstilleben med ros och prästkrage

Signerad Anna Munthe-Norstedt och daterad 1898. Panel 25 x 23 cm.