739
792738

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
8 870 - 13 300 EUR
9 260 - 13 900 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, FRÅN SÄRÖ VÄSTERSKOG.

Sign. 1883. Olja på duk 39 x 65 cm.

Smärre slitage.