748
778810

Carl Holsoe

(Danmark, 1863-1935)
Utropspris
175 000 - 200 000 SEK
15 400 - 17 700 EUR
16 100 - 18 400 USD
Klubbat pris
145 000 SEK
Carl Holsoe
(Danmark, 1863-1935)

Kvinna vid fönster

Signerad C Holsöe. Duk 42x 40 cm.

Proveniens

Georg Kleis Konsthandel, Köpenhamn

Konstnär

Representerad på museer i Köpenhamn och München.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

87. Omega, Speedmaster, Schumacher, "The Legend", "Limited Edition", kronograf, ca 2004.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
65 000

ditt bud
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
65 000 SEK