751
792740

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 320 - 7 100 EUR
5 560 - 7 410 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, STORMANDE HAV.

Sign. Olja på duk 48 x 70 cm.

Smärre slitage.