753
740169

Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK
21 900 - 26 300 EUR
22 800 - 27 300 USD
Klubbat pris
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

Badande kvinnor

Signerad Paul Fischer. Pannå 56 x 40 cm.

Proveniens

Privat samling, Sverige.