839
799072

Fransk skola 1700-tal

(Frankrike)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 110 - 3 550 EUR
3 270 - 3 740 USD
Klubbat pris
28 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Fransk skola 1700-tal
(Frankrike)

Fruktstilleben med ananas, körsbär, vindruvor, persikor och plommon

Otydligt sign. Ch Lor... och daterad 1786. Uppfodrad duk 49,5 x 58 cm.